Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0