Movies
Ratings
1187
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.0
TronRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
TagRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
KediRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
The Garfield MovieRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 3.0