Movies
Ratings
2462
The DiveRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5- War MachineRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.5
The CallingRated ★ 3.0- Wolf ManRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.0- Ice Road: VengeanceRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Sweet My HomeRated ★ 2.5
The Floor PlanRated ★ 2.5
RelicRated ★ 3.0
Devil's GateRated ★ 3.0
Daylight's EndRated ★ 3.0
Great WhiteRated ★ 2.5
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 1.0
The Last Full MeasureRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0