Titles you rated
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
BurningRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5