Movies
Ratings
990
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0- DreamRated ★ 2.5
- Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5- ResistanceRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0