Movies
Ratings
557
LeonRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5- Farewell My DarlingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0- WeddingRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
A Good YearRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0