Movies
Ratings
731- Nirvanna the Band the Show the MovieRated ★ 5.0
- BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 3.0
The Last Song You Left BehindRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5- Slide Strum MuteRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.5- SiratRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Kim's VideoRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0