Movies
Ratings
269
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
DetentionRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
TagRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 2.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0