Movies
Ratings
581
Lady BirdRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.0
The Bélier FamilyRated ★ 2.0
Caught in the WebRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.0
GoldRated ★ 2.0- Suddenly SeventeenRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
Lust, CautionRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
MasterRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The MermaidRated ★ 0.5