Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0