Movies
Ratings
136
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
PietaRated ★ 2.5- Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
JoyRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5