Movies
Ratings
299
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5