Movies
Ratings
168
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.5- Our PresidentRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.5