Movies
Ratings
508
Wolf ChildrenRated ★ 4.5- PurgeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0