Movies
Ratings
80- Rules of DatingRated ★ 3.5
Never ForeverRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
MRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 5.0- Between Love and HateRated ★ 4.0

My Dear EnemyRated ★ 4.0- A PromiseRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
Romeo and JulietRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0