Movies
Ratings
338
Blood TiesRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
In the Valley of ElahRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Romeo and JulietRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
For a Few Dollars MoreRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0