Titles you rated
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Matangi / Maya / M.I.A.Rated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5- Elite in WonderlandRated ★ 0.5