Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0- The Suicide ForecastRated ★ 2.5
Get SmartRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 2.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0- Over My Dead BodyRated ★ 3.0