Movies
Ratings
90
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
A Melody to RememberRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0