Movies
Ratings
50
Summer WarsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0