Movies
Ratings
613
American PsychoRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 2.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Cape FearRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0- The Adam ProjectRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.5