Movies
Ratings
47- Changing SidesRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0- MicrohabitatRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Glass GardenRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 2.5