Movies
Ratings
486
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Seoul VibeRated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0