Movies
Ratings
1342
Before the FallRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 3.0- The BalconettesRated ★ 4.0
- Soup and IdeologyRated ★ 4.5
Our HomelandRated ★ 4.5- FAQRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0- The New Yorker at 100Rated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0- Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
Crimes of the FutureRated ★ 3.0- The BatRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 2.5
Things to ComeRated ★ 4.0- MiraRated ★ 3.0