Titles you rated
The New MutantsRated ★ 2.5- Oh! My GranRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 2.5
Me and MeRated ★ 3.0
IntruderRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5