Titles you rated
- Good NewsRated ★ 3.5
- Dark Night of the ScarecrowRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0