Movies
Ratings
465- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.0
MarshallRated ★ 3.5
Inside Man: Most WantedRated ★ 2.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0