Movies
Ratings
581
Lady MacbethRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5- Park Hwa-youngRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5- ForgottenRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0