Movies
Ratings
872- Good NewsRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- MantisRated ★ 2.0
- Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 4.0
- JoyRated ★ 3.0
- His Three DaughtersRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.0- The Children's TrainRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0