Movies
Ratings
13
WhiplashRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0