Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5- Beyond ZeroRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5