Series
Ratings
25
SetoUtsumiRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kamen Rider BLACK SUNRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5