Movies
Ratings
261- WhiplashRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0