Movies
Ratings
24
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 2.5
Cries and WhispersRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 1.5- The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.5
My Lucky StarsRated ★ 2.0- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 2.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 2.5- Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5