Movies
Ratings
305
The First Slam DunkRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5- MicrohabitatRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0