Movies
Ratings
404- In BetweenRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 0.5

Mood of the DayRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Cruel Winter BluesRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.5- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0- Our Love StoryRated ★ 4.5
...ingRated ★ 5.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 4.5
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 2.0- A Long VisitRated ★ 3.0