Movies
Ratings
109
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0