Movies
Ratings
35
VeteranRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.5