Movies
Ratings
27
The Color PurpleRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 4.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5