Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 3.0
MRated ★ 1.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0