Movies
Ratings
136
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- Good NewsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0- Love UntangledRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0- ArcoRated ★ 4.5
- The GoralsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5