Movies
Ratings
963
Perfect DaysRated ★ 4.5
A City of SadnessRated ★ 5.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
I Was Born, But...Rated ★ 4.0- The First RideRated ★ 2.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- All Is Well, I Love You.Rated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 3.5- You Burn MeRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0