Movies
Ratings
558- The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.0
The ThingRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
TarRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0