Movies
Ratings
722
WickedRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
TetrisRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0