Movies
Ratings
53
Princes and PrincessesRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0- LobbyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5