Movies
Ratings
335- Francis: Pray for MeRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
May in the SummerRated ★ 4.0- The Big PictureRated ★ 4.0
- My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0
- CornouailleRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5- To the BoneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The InvitationRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.0
A Royal Night OutRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0