Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
JokerRated ★ 1.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Love ResetRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.5
We Are XRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0