Movies
Ratings
575
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Shin Kamen RiderRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Double ImpactRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 0.5
On the Silver GlobeRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Under the SkinRated ★ 2.5