Movies
Ratings
30
La La LandRated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0- HarbinRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0