Movies
Ratings
595- IncoherenceRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5- Waikiki BrothersRated ★ 5.0
- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
- Sura: A Love SongRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
FanaticRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Extreme FestivalRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 5.0- Dr. JumpRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0